Kokį moterišką paltą išsirinkti? Šis klausimas neduoda ramybės turbūt daugeliui moterų artėjant vėsesniam sezonui. Mados keičiasi greitai, spalvų tendencijos kasmet vis kitokios, tad įsigyti paltą, kuris tarnautų ilgai bei padėtų jaustis stilingai ir patogiai, tampa nemenku iššūkiu. Žinoma, besikeičiant metų laikams, vieno palto nepakanka, tad kiekvienos moters spintoje turėtų būti bent keli skirtingiems sezonams tinkantys moteriški paltai.

Tad žemiau pateikiame patarimus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis moteriškus paltus tiek lietingam pavasario orui, tiek žvarbiai žiemai. 

Lietpaltisnepamainomas viršutinis rūbas

Ne vienerius metus lietpaltis – tai tikras lauko rūbų topas, atsiduriantis kone kiekvienos moters spintoje. Per laiką lietpalčio stilius keitėsi. Seniau dominuodavo klasikinis moteriškų lietpalčių stilius su liemenuotu siluetu, ilgis dažniausiai siekdavo kelius. Dabar lietpalčiai tampa vis laisvesnio, „oversize“ stiliaus, kur nebelieka ribų nei ilgiui, nei rankovių pūstumui. Turbūt vienintelė detalė, kuri nesikeičia – tai išliekančios neutralios žemės tonų spalvos. Kadangi moteriški lietpalčiai – tai jau tapusi savotiška klasika, neutralios spalvos leidžia sukurti įvairiausius rūbų derinius. Moterišką lietpaltį galite dėvėti tiek prie treningų, tiek prie klasikinio kostiumėlio. 

Mes siūlome rinktis sau lietpaltį iš plataus moteriškų lietpalčių asortimento, kuris taps pagrindine jūsų stiliaus detale. 

Žieminiai paltai – ne tik šilti, bet ir stilingi

Nepamainomas rūbas šaltuoju metų laiku – žieminis paltas. Ne paslaptis, jog žiemos sezonas gali užsitęsti ne vieną mėnesį ir ne du, tad svarbu išsirinkti paltą, kuris tarnautų ilgai bei išliktų aktualaus stiliaus bent kelis sezonus. 

Turbūt populiariausias žieminio palto tipas – vilnonis paltas. Dažniausiai – tai klasikinio stiliaus paltas, derantis prie oficialaus įvaizdžio einant į ofisą, ar tinkantis savaitgalio pasivaikščiojimams mieste. Svarbu rinktis geros kokybės žieminį paltą, kurio sudėtyje būtų pakankamai procentų vilnos. Taip pat svarbi ir tinkama žieminio palto priežiūra. Svarbu prisiminti, jog nerekomenduojama vilnonio palto skalbti skalbimo mašinoje. Geriausia atlikti valymą sausuoju – cheminiu būdu. 

Spalvų paletė renkantis paltą žiemai gali būti labai įvairi. Seniau šaltuoju metų laiku dominuodavo tamsios spalvos. Tačiau pastaraisiais sezonais gatves užvaldė balta ar kreminė spalvos. Universalios spalvos – visad geras pasirinkimas, tačiau nereikėtų bijoti ir paeksperimentuoti. 

Mūsų žieminių paltų pasirinkimas platus, tad kiekviena stilių bei kokybę vertinanti moteris gali išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Rudeniniai ir pavasariniai paltai – šilti, bet lengvi

Rudenį bei pavasarį puikiai tiks lengvesnio audinio paltai. Norint įsigyti geriausią variantą sau, patariama rinktis lengvesnės vilnos paltus be pašiltinimo, kurie užtikrins kokybę bei lengvumą.  Dabar ypač populiarūs ilgesni, laisvesnio stiliaus rudeniniai paltai, derantys prie įvairių apsirengimo tipų. Panašiai kaip ir lietpalčiai, rudeniniai moteriški paltai – tai universali detalė dažnai ne tik atliekanti savo funkciją, bet ir padedanti atskleisti asmeninį moters stilių. Rudeninių paltų spalvos gali būti kuo įvairiausios. Tiesa, dėl tamsesnių dienų bei drėgnesnių orų dažniau renkamasi neutralias bei žemės tonų spalvas. Tačiau, kaip ir su žieminių paltų spalvomis, taip ir su rudeniniais paltais galima drąsiai eksperimentuoti renkantis šviesias, ar ryškias rudeninių paltų spalvas. 

Pavasarį puikiai tinka trumpesni paltai, kurie dera tiek prie sijono, tiek prie kelnių. Tačiau ne paslaptis, jog dabar itin populiarūs ir ilgi, „oversize“ tipo paltai, ar tiesaus kirpimo moteriški paltai. Ilgį reikėtų rinktis pagal tai, ar paltą dažniau dėvėsite prie suknelių, ar kelnių. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, ar pavasarinis paltas išpildys oficialų, ar laisvalaikio stilių. Taip pat, pavasariniai moteriški paltai dažniausiai išsiskiria švelniomis pastelinėmis spalvomis, kurios puikiai atspindi šiltėjančių dienų nuotaiką. Žinoma, klasika išlieka ir rusvos ar pilkos spalvos. Mūsų paltų kolekcijoje galite rasti įvairių modelių ir spalvų pavasarinių bei rudeninių paltų.