Moteriški paltai: kokią spalvą rinktis?

Artėjant vėsesniam sezonui, laikas traukti iš spintos šiltesnius rūbus. Rudeninis paltas – turbūt pats reikalingiausias iš visų. Tiesa, išsirinkti naują rudeninį paltą nėra taip paprasta: pilna įvairių raštų, dizaino bei kirpimo moteriškų paltų. Tačiau renkantis paltą, ypatingą dėmesį turėtume skirti ne tik palto stiliui, bet ir spalvai. Juk spalva gali daug ką apie mus pasakyti bei paveikti visą mūsų įvaizdį. Jei užsidėsime per ryškios spalvos paltą – galime atrodyti pernelyg išsaukiančiai. Jei palto spalva per niūri, galime atrodyti nepastebimos. Tad žemiau pateikiame kelis patarimus, kokios spalvos moterišką paltą rinktis kiekvienai.

Ryškių spalvų moteriški paltai – priimančioms iššūkius

Tikriausiai ne kartą yra tekę nusivilti nusipirkus rūbą internetu ir pamačius, jog ant jūsų rūbas neatrodo lygiai taip pat, kaip ant modelio reklamoje. Tos pačios spalvos moteriškas paltas gali atrodyti visiškai kitaip jį dėvint šviesiaplaukei ir tamsiaplaukei. Jei esate tamsiaplaukė, natūralu, jog ryškios spalvos tik dar labiau jus pagyvins. Na, o šviesiaplaukėms vertėtų išsirinkti joms labiausiai tinkančią ryškią spalvą.

Šį sezoną ryškios spalvos dominuoja – favoritėmis įvardijamos violetinė, geltona, žalia, ryškiai mėlyna, oranžinė, ryškiai rožinė bei kelių atspalvių ryškiai raudona. Tad renkantis moterišką paltą, šis rudens sezonas – tikras „perliukas“ ryškių spalvų gerbėjoms, o konservatyvesnėms moterims – tai puiki proga paeksperimentuoti ir atrasti sau tinkantį ryškios spalvos palto modelį.

Smėlio spalvos paltai – kai norisi universalumo

Smėlio spalva – tai klasika tapusi moteriškų paltų spalva jau eilę metų. Tai neišeinanti iš mados spalva, puikiai pabrėžianti tiek šviesiaplaukių bruožus, tiek tinkanti ir tamsiaplaukėms. Gali vyrauti nuomonė, jog tai kiek atsibodusi spalva, tačiau būtent smėlio spalvos moteriškas paltas suteiks jūsų apsirengimui universalumo ir puikiai derės prie jūsų jau turimų rūbų bei aksesuarų. Smėlio spalva – tai neišeinantis iš mados variantas moterims nenorinčioms per daug eksperimentuoti, tačiau siekiančioms sukurti įvairius apsirengimo derinius.

Moteriški paltai su raštais: žaismingumui – taip!

Raštai suteikia galimybę lengvai žaisti su spalvų deriniais. Dėvėti rudeninį paltą su raštais – tai lyg atskleisti savo maištingąją asmenybės dalį. Itin populiarūs išlieka kelių spalvų kvadratiniai raštai. Pavyzdžiui, mūsų naujoje kolekcijoje galite išsirinkti rusvos spalvos moterišką paltą su rožinių motyvų kvadratais, arba gelsvą moterišką paltą su juodais kvadratais. Šie modeliai suteiks jūsų visam įvaizdžiui išskirtinumo, o kelios spalvos padės paltą lengvai derinti su įvairiais rūbais.

Pastelinių spalvų paltai – saugus variantas kiekvienai

Tenka pripažinti, jog ne visada norime išskirtinumo, ypač jei nesame pratusios prie iššaukiančių spalvų. Būtų neįprasta staiga pradėti rengtis ryškių spalvų paltais, jei su jais jaučiamės lyg ne savimi. Renkantis rudeninį ar žieminį paltą, pastelinės bei šviesios spalvos gali būti puikus variantas, atskleidžiantis mūsų asmenybę bei subtilų stilių. Pavyzdžiui, šį rudenį išliks madinga šviesiai ruda, šviesiai pilka, taip pat ir pastelinė rožinė, alyvinė bei pastelinė žydra spalvos. Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir šiemet, vis dar karaliaus pieno balta spalva. Tad mėgstančioms ne intensyvias spalvas tikrai yra iš ko rinktis, o pasirinkus šviesios spalvos moterišką rudeninį paltą, jūsų įvaizdis įgaus ypatingo lengvumo bei švelnumo.

Tamsios spalvos paltai moterims – ištikimoms klasikai

Norint atrodyti elegantiškai bei pabrėžti moteriškumą, niekada neapsigausite pasirinkdamos juodos ar tamsiai mėlynos spalvos moterišką paltą. Nors verta paeksperimentuoti su ryškiomis spalvomis, tamsią spalvą lengva priderinti prie daugelio rūbų, taip pat tamsios spalvos paltas puikiai tiks oficialiam įvaizdžiui sukurti.

Verta pabrėžti, kad šį rudens sezoną tamsiai mėlyna bei tamsiai juoda spalvos yra itin madingos. Tad ieškančioms sodrios spalvos moteriško palto bei norinčioms žengti koja kojon su šio sezono tendencijomis, būtent šios spalvos gali būti puikus pasirinkimas. Taip pat sezono „topus“ yra užvaldžiusi ir sodri rūdžių ar šokolado ruda spalva.

Išsirinkite sau mėgstamiausios spalvos paltą iš naujos Rimada rudens kolekcijos ir ženkite į rudenį stilingai.